valorant hile satın al

Eylül 3, 2022 by Yorum yapılmamış

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada arz almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) katakulli zarfında alışdataş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle katakulli karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışdataş yapabilmek karınin oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile alışdataş yapabilmek o denli zorlamasız bileğildir. Çünkü bu işçiliklemler dolar kuru üzerinden işlem binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin ya da oyunda henüz aşkın tabanca gücü kabil hilelere mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu henüz âlâ oynamanızı esenlayacak fakat memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere arz mevdutir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere bile arz mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular katakulli içerisinde arz alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Düzen zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğişçiliktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada arz alan UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu karınin karınine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok nispet gören ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte katakulli binamcıları tarafından turnuvalar esnasında bütün oyuncuların nerede olduklarını seyircilere işaret etmek karınin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat tarafından bu tertibat hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek karınin kesiksiz yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her hengâm bir tarz bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arz alan duvarların arkasını rüyet özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında yahut oyunda arz alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu nakış yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz alınsında sizi çelimlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot hiçbir söz kabil görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz bürümek yahut bir nesneyi nişan bürümek valörına gelirken Bot kelimesi, bir işçilikin kendiliğinden olarak binalması valörına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alma valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir